ErpBox a hurtownie dropshipping – z czego skorzysta nowoczesny e-sprzedawca?

W branży eCommerce sukces osiągnąć można tylko wtedy, gdy podąża się za innowacjami i dostosowuje swój biznes do nowych trendów i dostępnych technologii. Niezwykle ważna jest tu integracji bazy produktowej hurtowni, która ma kluczowy wpływ na wydajne zarządzanie sprzedażą.

ErpBox udostępnia w tym zakresie konkretne narzędzia. Z pewnością okażą się one niezwykle przydatne dla każdego internetowego sprzedawcy, którego interesują hurtownie dropshipping i związane z nimi funkcje.

Hurtownie dropshipping – jakie najważniejsze możliwości ErpBox?

Podłączając plik XML do wybranej hurtowni w systemie ErpBox zyskuje się dostęp do nowych możliwości, wśród których warto wymienić:

  • import jednorazowy, dwa lub trzy razy dziennie,
  • możliwość przeniesienia kategorii produktów z XML,
  • możliwość zmiany stanu magazynowego na ustalony przedział,
  • możliwość ograniczenia pobierania według minimalnego stanu magazynowego, przedziału cenowego (ceny netto z XML), wybranych kategorii lub producentów,
  • możliwość modyfikowania ceny o stałą wartość lub wartość procentową,
  • pobieranie produktów z pliku XML dla wybranych hurtowni.

Pobieranie, synchronizacja, aktualizacja – co warto wiedzieć o wystawianiu produktów z hurtowni?

Moduł importu dostępny w ramach ErpBox oznacza także wygodne wystawianie produktów z hurtowni na zintegrowanym kanale sprzedaży. Dotyczy to między innymi popularnych serwisów aukcyjnych, takich jak:

  • Allegro,
  • eBay,
  • Amazon.

Warto sprawdzić wszystkie integracje dostępne w ErpBox. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu. Opisy, zdjęcia i pozostałe niezbędne dane produktów są w tym systemie pobierane oraz aktualizowane, oszczędzając pracy w zarządzaniu sprzedażą.

Jak podłączyć hurtownie w systemie ErpBox?

Hurtownie dropshipping są bardzo ważnym elementem funkcjonalności ErpBox, a podłączenie ich jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się do ErpBox, wypełnić formularz w zakładce Towary i usługi, a następnie przejść w zakładkę ImportXML/Hurtownie. Aktualny wybór dostępnych hurtowni jest bardzo szeroki.

Warto podkreślić, że użytkownicy ErpBox mają okazję skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty związanej z integracją hurtowni. ErpBox obsłuży wszystkie hurtownie dropshipping na podstawie udostępnionego pliku XML. Podłączenie dostępnych w ErpBox jest w pełni darmowe, to samo tyczy się obsługi 1 hurtowni. Dodatkowe opłaty wliczone do abonamentu pojawiają się dopiero przy obsłudze większej ilości hurtowni – od 2 oraz kolejnych hurtowni zwiększa się on o 49 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *