bezpieczna firma- szkolenie bezpieczenstwo it

Bezpieczeństwo IT – szkolenia dopasowane do potrzeb administratorów sieci

Szkolenia IT to nie tylko świetna opcja dla początkujących, ale też dla specjalistów. Każdy pracownik działu informatycznego doskonale wie, że przypadku tej branży nauka nigdy się nie kończy, a z kwestiami cyberbezpieczeństwa zawsze warto być na bieżąco. Dedykowane warsztaty dla administratorów sieci oferuje m.in. centrum szkoleniowe I know IT by Softinet. Dlaczego warto zainteresować się ich ofertą?

Szkolenia IT “Bezpieczna firma” – zabezpiecz się przed niepożądanym wyciekiem danych!

Bezpieczeństwo IT wbrew pozorom w mniejszym stopniu zależy od różnych programów, technologii i rozwiązań, a w dużo większym od czynnika ludzkiego Wszystko zaczyna się i kończy na administratorze sieci oraz jej użytkownikach – wystarczy drobne odstępstwo od ustalonych przepisów, a w firmie może dojść do poważnej sytuacji, związanej z atakiem hakerów czy wyciekiem danych wrażliwych klientów. Wielu pracodawców niestety często zaniedbuje ten obszar działania firmy, warto jednak o nim pamiętać, zwłaszcza obecnie, kiedy przez pandemię wiele osób pracuje zdalnie. Szkolenia IT “Bezpieczna firma” zwiększają świadomość pracowników działu informatycznego w temacie cyberzagrożeń, a także pozwalają zdobyć nową wiedzę, dzięki której wyłapanie błędów w działaniu sieci będzie dużo łatwiejsze. Zajęcia w I know IT by Softinet są prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych inżynierów, którzy są również praktykami. Certyfikowani trenerzy prowadzą także szkolenie Fortigate oraz Microsoft, jeśli więc chciałbyś dodatkowo podnieść kwalifikacje zespołu i w tym zakresie, warto sprawdzić ofertę warsztatową.

Jak przebiegają warsztaty o tematyce bezpieczeństwo IT? Postaw na teorię i praktykę!

Aby zapewnić uczestnikom kursów jak najlepsze efekty, I know IT by Softinet łączy ofertę szkoleniową z warsztatami. Pozwala to lepiej przyswoić sobie nową wiedzą oraz przetestować rozwiązania, omawiane na zajęciach. Szkolenia IT, aby były jak najbardziej skuteczne, nie mogą opierać się tylko na wykładzie – jednak w zależności od potrzeb Twojego zespołu, dostępne są różne formy kursów. Chciałbyś, aby pracownicy wzięli udział w spotkaniach online, a może zależy Ci na tym, aby ustalić indywidualną datę warsztatów w siedzibie firmy?

Branża informatyczna słynie z elastyczności, tego typu ustalenia nie są więc żadnym problemem. Pamiętaj też, że bezpieczeństwo IT to bardzo szerokie zagadnienie, dlatego jeśli Twojemu pracodawcy zależy na realizacji konkretnych tematów, warto skontaktować się z prowadzącym i przekazać mu taką informację wcześniej. ABC inspekcji SSL, bezpieczna sieć lokalna, a może wpływ segmentacji na bezpieczeństwo? Ty decydujesz, a trenerzy I know IT dostarczają wiedzę! Polecamy także kursy produktowe, a dokładniej szkolenie Fortigate oraz Microsoft. Podsumowując, bezpieczna firma to taka, która dba o rozwój pracowników. Gwarancja stałego rozwoju to dla każdego administratora sieci bardzo duża korzyść, oznacza to bowiem, że jego działania nie będą szły na marne, a wdrażane rozwiązania będą coraz sprawniejsze. Zapoznaj się z ofertą polecanego centrum szkoleniowego i zadbaj o swój zespół IT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *