Czy warto kupić smartfon z 2019 roku?

Producenci dwoją się i troją, aby każdego roku wypuścić na rynek wiele nowych modeli. Wielokrotnie jednak zmiany, których dokonują, są jedynie kosmetyczne, a cena zdecydowanie nie odpowiada rzeczywistej wartości produktu. Sprawdź, które modele z 2019 roku warto kupić, by cieszyć się świetnymi parametrami w niskich cenach!

Xiaomi z pojemną baterią

Urządzenia tej chińskiej marki ze szturmem opanowały polski rynek. Oferują bowiem godne uwagi parametry i nowoczesne technologie w przystępnych cenach. Na początku 2019 roku Xiaomi wypuściło na rynek model Redmi Note 7 (https://gsmok.pl/wyswietlacze-xiaomi-redmi-note-7-m2521-c106). W urządzeniu zamontowano baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwala na swobodne, intensywne użytkowanie urządzenia przez cały dzień, dlatego świetnie sprawdzi się wśród osób, które duże czasu spędzają w mediach społecznościowych. Ponadto za pomocą tego modelu wykonasz świetne zdjęcia – aż 48 Mpx, to matryca, która nadal chętnie montowana jest w nowszych modelach przez producentów.

Bogactwo intensywnych kolorów Samsunga

Produkty Samsung postrzegane są jako solidne i trwałe, dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na starsze modele, takie jak Galaxy S10+ (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-samsung-g975-galaxy-s10-plus-m2515-c107). Mimo tego, że został wypuszczony w pierwszym kwartale 2019 roku, wyposażono go w wyświetlacz technologii AMOLED. Po ponad trzech latach nadal to właśnie ta technologia wyróżnia flagowce i modele z wyższej półki spośród budżetowych produktów. Jeśli zatem zależy Ci na modelu z pojemną baterią i wyświetlaczem, który idealnie odwzorowuje bogactwo kolorów, ich intensywność, głębię czerni i nie zniekształca obrazu oglądanego pod kątem, rozważ zakup Galaxy S10+.

Huawei z dobrym aparatem

Jeśli natomiast szukasz modelu, który wykona świetnej jakości, ostre zdjęcia podczas sesji fotograficznych lub uwieczni zapierające dech w piersiach spontaniczne chwile, zwróć uwagę na Huawei P30 Lite (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-huawei-p30-lite-m2559-c107).  Urządzenie zostało wyposażone w aż trzy aparaty w tylnej obudowie. Rozdzielczość matrycy jednego z nich to aż 48 Mpx! Świetne parametry oferuje również pierwszy aparat (24 Mpx), dzięki czemu świetnie sprawdzi się również do wykonywania selfie. Poza tym ten model posiada jeszcze dostęp do wszystkich aplikacji Google.

Kupując telefon, wybieraj urządzenia dopasowane do Twoich rzeczywistych potrzeb. Nie odrzucaj modeli, tylko dlatego, że swoją premierę miały kilka lat temu. Kupowanie smartfonów 2019 roku to świetny sposób, by oszczędzić i nie rezygnować ze świetnych parametrów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *