Gry PS5 – poznaj możliwości nowej generacji konsol

Jak wejść do świata gamingu i rozpocząć zabawę w cyfrowej rzeczywistości na zupełnie innym poziomie wirtualnej rozrywki? Odpowiedź jest prosta – wybierz PS5 i poznaj niesamowite osiągi konsoli nowej generacji, z którą zabawa nie ma granic. Co zmieniło się względem poprzedniczki? Ultraszybki dysk SSD to błyskawiczny czas ładowania i zupełnie nowa płynność działania urządzenia. Prawdziwą rewolucją pozostają jednak gry na PS5, wykorzystujące zupełnie nowe technologie kontrolerów, bazujące na silnikach graficznych pozwalających na wykreowanie niezwykle realistycznego świata, w którym gracz uzyskuje pełnię kontroli nad losami prowadzonych przez siebie bohaterów. Poznaj losy Kratosa i jego syna w przeznaczonej wyłącznie na PS5 epickiej grze fabularnej God of War. Poprowadź Ellie i Joela ku przygodzie w postapokaliptycznym świecie The Last of Us. Usiądź za kierownicą najszybszych pojazdów w nowej odsłonie kultowej serii Gran Turismo. 

  • Gry na PS5 – poznaj nowe możliwości rozgrywki
  • Kontroler bezprzewodowy DualSense – ewolucja pada do konsoli
  • Jak korzystać z Playstation Store i Playstation Plus Extra?
  • God of War – gra stworzona specjalne z myślą o nowej generacji konsol PS5

Gry na PS5 – poznaj nowe możliwości rozgrywki

Konsola nowej generacji od PlayStation to coś, na co fani wirtualnej rozgrywki czekali wiele lat. Zaprojektowanie nowej grafiki konsolowej z PS5 wnosi gaming na zupełnie inny poziom. Dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD pliki wczytują się błyskawicznie, co pozwala zmaksymalizować czas gry, a tym samym – pozostać graczom dłużej w niesamowitym świecie niesamowitych efektów wizualnych. Funkcja śledzenia promieni zapewnia niespotykany poziom realizmu poprzez generację naturalnych cieni i odbić postaci oraz obiektów. Nowe odświeżenie w telewizorach 4K pozwala dodatkowo podziwiać płynną rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę. To graficzna rewolucja, jakiej nie było na rynku gier. Konsola posiada kompatybilność wsteczną, dzięki czemu możemy na niej zagrać w gry z PS4.

Kontroler bezprzewodowy DualSense – ewolucja pada do konsoli

Bezprzewodowy kontroler DualSense, zaprojektowany specjalnie na potrzeby PS5, pozwala być jeszcze bliżej wirtualnego świata, dostosowując swe możliwości do konkretnego trybu rozgrywki. Adaptacyjne efekty „Trigger” oddają opór, z jakim spotyka się bohater gry w konfrontacji z obiektami i przedmiotami w świecie rozgrywki. Nowe efekty dotykowe pozwalają na jeszcze większą integrację ze środowiskiem gry, a wbudowany w kontroler mikrofon ułatwia kontakt z przyjaciółmi w grze multiplayer.

Jak korzystać z Playstation Store i Playstation Plus Extra?

PlayStation Store to skarbnica każdego gracza PS5, ogromna biblioteka gier, w której otrzymujemy dostęp do zakupu pre-orderów wyczekiwanych tytułów. Korzystając z PS Store otrzymujemy dostęp do szeregu bonusów i itemów, które wykorzystamy w rozgrywce, aby z jeszcze większym powodzeniem przechodzić kolejne etapy. Natomiast PlayStation Plus Extra to specjalny rodzaj abonamentu, który możemy opłacić na miesiąc lub roku, uzyskując dostęp do ogromnego katalogu gier do pobrania właśnie w ramach abonamentu, bez dodatkowych kosztów.

God of War Ragnarok – gra stworzona specjalne z myślą o nowej generacji konsol PS5

Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów, przygotowanym z myślą o wykorzystaniu wszystkich technologicznych nowinek PS5, pozostaje God of War. To kontynuacja kultowej serii dostępnej na konsole PS poprzednich generacji. Tym razem wcielamy się nie tylko w Kratosa, ale także w jego syna – Arteusa, przemierzając bezkresne, magiczne i niebezpieczne krainy Dziewięciu Królestw, mierząc się z nordyckimi potworami i bogami, gdy siły Asgardu przygotowują się do ostatecznej bitwy, mającej przypieczętować koniec znanego bohaterom świata. Gry PS5 to prawdziwa rewolucja dla każdego gamera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *