Jak skutecznie zabezpieczyć telefon Huawei przed uszkodzeniem?

Telefony chińskiego producenta elektroniki, marki Huawei, zdobyły popularność wśród klientów m.in. ze względu na korzystny stosunek między jakością a ceną. Stały się ciekawą alternatywą np. dla smartfonów marki Samsung. Podpowiadamy, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć telefon Huawei przed uszkodzeniem i jakie wyposażenie z tego zakresu powinno znaleźć się w każdym serwisie urządzeń GSM.

Etui na smartfony Huawei

Upadek telefonu na ziemię może przytrafić się każdemu, nawet komuś, kto wyjątkowo dba o swoje urządzenie. Jednym z podstawowych akcesoriów, które warto wybrać, aby uniknąć awarii w takich przypadkach, są etui na smartfony Huawei. Szeroki wybór produktów z tej kategorii przeznaczonych dla profesjonalnych serwisów oferuje hurtownia GSMOK – https://gsmok.pl/huawei-p22. Wytrzymały pokrowiec pozwoli zabezpieczyć obudowę urządzenia przed zarysowaniem czy uszkodzeniami podczas przypadkowych uderzeń. Do wyboru dostępne są zarówno klasyczne etui w kolorze czarnym, jak i modele przezroczyste. Można wybrać pokrowiec z materiału antypoślizgowego, co dodatkowo zabezpieczy telefon przed ewentualnym wypadnięciem z dłoni podczas użytkowania. Warto dać też klientowi możliwość wybrania etui typu slip case. Są to popularne pokrowce „z klapką”, która chroni nie tylko tył urządzenia, ale też wyświetlacz. Ponadto etui to wyposażenie umożliwiające nadanie smartfonowi indywidualnego charakteru i wyglądu zgodnego z preferencjami użytkownika. Jest to możliwe za sprawą szerokich możliwości wyboru pod względem kolorów. Dostępne są produkty w kolorze niebieskim, zielonym, a nawet złotym.

Szkło hartowane – większa ochrona ekranu 

Elementem, który jest szczególnie narażony na uszkodzenia, jest wyświetlacz. Warto zabezpieczyć go szkłem hartowanym, tym bardziej, jeżeli wybiera się etui chroniące jedynie tylną część smartfonu. Dostępne są szkła o skali twardości 9H w skali Mohsa, co oznacza, że można zarysować je jedynie ostrzem diamentowym. Wyświetlacz będzie bezpieczny nawet w jednej kieszeni z kluczami. W przypadku pęknięcia zabezpieczenia stłucze się ono na mniejsze kawałki, lecz utrzyma przyklejone do ekranu. Nie będzie dzięki temu powodować ryzyka zarysowania wyświetlacza, czy też skaleczenia się użytkownika.

Wymiana wyświetlacza

Profesjonalny serwis GSM powinien być przygotowany również na konieczność wymiany wyświetlacza  marki Huawei. Wyposażenie to także znajdziesz w ofercie GSMOK – https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-huawei-p30-lite-m2559-c107. Dzięki temu pomożesz też tym klientom, którzy nie zdecydowali się odpowiednio wcześnie na wysokiej jakości zabezpieczenie ekranu urządzenia i jedynym ratunkiem dla nich będzie wymiana. Dostępne są oryginalne wyświetlacze od producenta sprzętu, kompatybilne z konkretnymi modelami smartfonów Huawei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *