Czemu warto wybrać zamiennik tuszu?

Szukasz sprawdzonego zamiennika oryginalnych tuszy do drukarki? Jak zaoszczędzić, by nie stracić jeszcze więcej i zapewnić bezpieczną pracę drukarce – odpowiadamy w poniższym artykule.

Produkty oryginalne i zamienniki – jaki tusz wybrać?

Zastosowanie tuszu sprowadza się tylko do drukarek atramentowych. Tusz to pigment w formie płynnej zamknięty w pojemnikach (kartridżach), które wkładamy do drukarki. Do wyboru są tusze: czarny i kolorowy. Ten drugi może być zamknięty w jednym pojemniku albo rozłożony na trzy oddzielne (żółty, cyjan oraz magenta). Na rynku dostępne są tusze oryginalne, wprowadzane przez producentów drukarek, które są znacznie droższe od swoich zamienników. Te ostatnie, mimo że są tańsze, mogą osiągnąć wydajność oryginałów. Część alternatywnych tuszy i tonerów może być tańsza od oryginałów nawet o 58%! Co dostaniemy za taką cenę?

Zamiennik tuszu – nieszkodliwy dla sprzętu

Wbrew temu co twierdzą producenci drukarek, odpowiedni zamiennik tuszu nie może trwale uszkodzić drukarki. W naszym asortymencie znajdziesz zamienniki tuszu z gwarancją jakości, zgodne z wymaganiami technicznymi danej marki drukarek. Warto wiedzieć, że każdy tusz i toner zamienny przechodzi testy jakości przed przekazaniem do masowej produkcji i dystrybucji. Alternatywne materiały eksploatacyjne są powszechnie używane już od kilkunastu lat. Często przez cały okres użytkowania drukarki pracują na zamiennikach tuszu, nawet bez wiedzy właściciela.

Jakość wydruku w przypadku zamienników

Gwarancja bezpieczeństwa zamienników to jeszcze nie wszystko. Każdy produkt zawiera najwyższej jakości atrament, o niemalże identycznych właściwościach jak mieszanka stosowana przy wytwarzaniu oryginalnych wkładów atramentowych. Oznacza to, że jakość wydruków przy stosowaniu sprawdzonych tuszów zamienników nie odbiega niczym od klasy wydruków przy użyciu oryginałów. Różni je jedynie koszt, który w przypadku zamienników jest o wiele niższy. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie wydatków, nie tracąc barwnych i szczegółowych wydruków.

Który zamiennik wybrać?

Przed podjęciem decyzji o zakupie, sprawdź czy produkt pasuje do Twojej drukarki. Naszą ofertę otwierają zamienniki do drukarek Canon, nie brak też zamiennego tuszu zgodnego z wymaganiami drukarek HP, Epson i Brother. Każdy nasz zamiennik posiada dokładny opis wydajności w postaci ilości możliwych do wydrukowania stron oraz informacje o cenie wydruku jednej strony. Zamienniki zostały przetestowane zgodnie z normą wydajnościową ISO 24711. Wszystkie wkłady zawierają tusz ze środkiem zapobiegający zasychaniu, co daje gwarancję bezawaryjnej eksploatacji. Dodatkowym atutem jest darmowa wysyłka na terenie Polski, wraz z dożywotnią gwarancją na tusz oraz urządzenie.

Gdzie sprawdzą się zamienniki tuszu?

Zamienniki tuszu możesz bez problemu dostosować do swoich potrzeb. Zamiennik sprawdzi się w drukarkach firmowych oraz domowych, zapewniając im ciągłą i bezawaryjną pracę. Niski koszt zamiennika z pewnością pozwoli Twojej firmie zaoszczędzić na ciągłym wydruku i stale włączonej drukarce. Pracując z domu, musisz mieć pewność niezawodnej pracy drukarki, bez inwestowania w oryginalne tusze. Z kolei praca w urzędzie lub biurze opiera się przede wszystkim na sprawnym drukowaniu ogromnej ilości pism. Tam również zamiennik tuszu jest na wagę złota. Wybierając sprawdzony tusz zamienny zyskasz pewność, że nic nie przeszkodzi Ci w pracy.

Mimo mitów i wątpliwości, które narosły wokół zamienników, branża ta stale się rozwija i nie odbiega jakością od oryginalnych produktów. Zawsze szukaj zamienników z gwarancją jakości – to ona świadczy o dokładnym przetestowaniu produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *