Gadżety reklamowe z recyklingu

Z roku na rok wzrasta świadomość zakupowa konsumentów. Stawiamy na rozwiązania bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku. Szukamy produktów powstałych zgodnie z ideą zero waste i nie testowanych na zwierzętach, segregujemy odpady, a nawet sadzimy drzewa. Te trendy przesiąknęły także do branży gadżetów reklamowych. Ekologiczne upominki, z recyklingu są coraz bardziej popularne, a niska cena pozwala na ich wszechstronne wykorzystanie.

Konsumenci wolą eko-rozwiązania

Instytut Gallupa przeprowadził badanie, z którego jasno wynika, że ponad 90% konsumentów woli korzystać z usług firm, wprowadzających ekologiczne rozwiązania. Takie marki wzbudzają w nas większe zaufanie, bo troszczą się o środowisko, a tym samym o naszą przyszłość. Jeśli dodatkowo gadżety reklamowe z recyklingu są spójne z ideą przedsiębiorstwa, to klienci sami opowiadają o marce swojej rodzinie i przyjaciołom. Warto więc zastanowić się nad wykorzystaniem takiej formy promocji w swojej firmie.

Oryginalnie wyglądające upominki z recyklingu z nadrukiem z pewnością przykują uwagę osób obdarowanych oraz ich otoczenia. Dzięki temu szybko i skutecznie zwiększysz zasięg działania swojej firmy i pokażesz się klientom z najlepszej strony. Zyskasz ich przychylność i uznanie, co dodatkowo przełoży się na zwiększenie zysków z Twojej działalności.

W zgodzie ze światowymi standardami

Coraz więcej państw decyduje się na wprowadzanie dodatkowych restrykcji, które związane są z dbałością o naszą planetę. Ograniczenie używania plastiku w opakowaniach produktów, rezygnacja z plastikowych słomek oraz niwelowanie ilości jednorazowych foliówek sprawia, że kampanie promocyjne musiały przybrać inną formę. Ekologiczne gadżety reklamowe nie tylko wyróżnią Cię spośród konkurencji, ale także pokażą, że podążasz za nowoczesnymi trendami i masz na uwadze zdrowie swoich klientów. Co najważniejsze bogata oferta upominków z recyklingu z logo pozwala na wybór spersonalizowanego prezentu w niezwykle atrakcyjnej cenie dla każdego.

Jakie gadżety z recyklingu wybrać?

Największą popularnością cieszą się bawełniane oraz bambusowe torby reklamowe. Mają one sporą powierzchnię nadruku, a ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że Twoja marka będzie się przypominać klientowi codziennie. Nie jest to jednak jedyna forma eko promocji. Wybieraj spośród kubków bambusowych oraz wykonanych z pszenicy, słomek metalowych oraz drewnianych, a także kukurydzianych pudełek śniadaniowych. Znajdziesz także coś dla wielbicieli domowych ogródków – małe i poręczne zestawy do uprawy ziół. Taki niebanalny ekologiczny gadżet reklamowy zachwyci każdego i poprawi relacje z Twoimi klientami i partnerami biznesowymi.

W biurze świetnie sprawdzą się upominki reklamowe z recyklingu z logo, takie jak notesy, długopisy, teczki czy nawet kalendarze. Wyposażając w ten sposób swoich pracowników pokazujesz, że są dla Ciebie ważni. Budujesz również charakterystyczny wizerunek pracodawcy, który z zapałem śledzi najnowsze nowinki i stara się żyć w zgodzie z naturą. Ekologiczne gadżety reklamowe nie tylko pięknie wyglądają, są także użyteczne i przede wszystkim biodegradowalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *