Realme seria X i GT – wysoka jakość smartfonów !

Realme to chiński producent telefonów komórkowych, który na rynku funkcjonuje dopiero od 2018. W okresie swojej działalności marka zdołała jednak wypuścić na rynek dość dużą liczbę serii smartfonów o bardzo dobrych parametrach, dzięki czemu z łatwością zdobyła rzeszę sympatyków na całym świecie. Smartfony realme seria X skutecznie wyparły większość propozycji od droższych marek, a najnowsza seria GT stała się flagowym modelem chińskiego producenta. Na czym polega więc fenomen smartfonów realme? Dlaczego warto zdecydować się na zakup jednego z nich? 

realme X – wyjątkowy design i duże możliwości 

Smartfony realme seria X wkroczyły na rynek w 2020 roku i od razu zachwyciły wszystkich użytkowników swoim szybkim działaniem i dopracowanym wykonaniem. Każdy telefon z tej serii został wyposażony w wydajny procesor oraz bardzo pojemną baterię, która umożliwia bezproblemową pracę na smartfonie bez potrzeby ładowania nawet przez 24 godziny. Tak zbudowane wnętrze gwarantuje również sprawne działanie wielu aplikacji naraz bez zakłóceń i przegrzewania. Ponadto, telefony realme z tej serii posiadają łatwy w obsłudze interfejs i wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i dużym nasyceniu kolorów. Na uwagę zasługuje także nowoczesny system stereo, który emituje czysty dźwięk wysokiej jakości. Oglądanie filmów i seriali na smartfonie staje się dzięki temu jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo, sklep realmeoferuje smartfony z serii X w szerokiej gamie kolorystycznej i eleganckich obudowach, które wyróżniają się solidnym i precyzyjnym wykonaniem oraz dużą trwałością na lata. 

realme z serii GT, czyli ceniony flagowiec chińskiej marki

Smartfony realme seria GT swoją wydajnością i niepowtarzalnym designem mają nawiązywać do samochodów sportowych Grand Touring. Podobnie jak te pojazdy telefon wyróżnia się wysoką prędkością działania, którą gwarantuje wbudowany procesor Snapdragon 888. Smartfon posiada także szybką pamięć UFS 3.1 oraz ekran SAMOLED 6,4” z odświeżaniem 120 Hz, dzięki którym można cieszyć się obrazem wysokiej jakości oraz oglądaniem filmów i seriali z najmniejszymi szczegółami. Mocny i wydajny procesor umożliwia również jednoczesne uruchomienie kilku aplikacji naraz i płynne przechodzenie między nimi. Na dużą uwagę zasługuje także zestaw aparatów, które umożliwiają robienie szczegółowych zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Ponadto, smartfony realme z serii GT zachwycają użytkowników funkcją szybkiego ładowania – telefon wyposażony w akumulator o pojemności 4500 mAh potrzebuje jedynie 35 minut, aby całkowicie uzupełnić baterię. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *