Administracja usługami dedykowanymi IQ

Szukasz kogoś, kto podejmie się administrowania usługami dedykowanymi w Twojej firmie i zapewni pełne bezpieczeństwo jej infrastruktury IT? Postaw na doświadczenie oraz jakość. Koniecznie zapoznaj się z ofertą IQ i przekonaj się, że to najlepszy wybór na rynku. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszym artykule. Zapraszamy do lektury! 

Administracja IT – dowiedz się więcej 

Administrowanie infrastrukturą IT to skomplikowana rzecz i nie każda firma może robić to samodzielnie. Zamiast stawiać na półśrodki, skorzystaj z usług profesjonalistów. Firma IQ to jakość i doświadczenie, z których na pewno będziesz zadowolony. Rozbudowany dział techniczny zatrudniający armię specjalistów sprawia, że każda awaria czy nieprzewidziana nieprawidłowość zostanie wyeliminowana w przeciągu jednej godziny.

Co istotne, administracja IT przy pomocy firmy IQ nie narzuca Ci niewygodnych rozwiązań. Jako klient masz pełną swobodę w wyborze oprogramowania i konfiguracji usług. Decydując się na nią, otrzymujesz dostęp do całodobowej pomocy technicznej dostępnej przez cały rok, w tym także wsparcia administracyjnego w przypadku awarii sprzętowych i programowych czy monitoring stanu sprzętu. 

To administracja IT dostosowana do potrzeb Twojej firmy. Możesz wybrać zakres usług z różnych progów cenowych i samemu zdecydować, w jakim stopniu chcesz wzmocnić monitoring infrastruktury. Dzięki temu na pewno będziesz w stanie znaleźć rozwiązanie w pełni dopasowane do Twojego budżetu i oczekiwań. 

Data Center, na którym możesz polegać

Zależy Ci na tym by wybrany przez Ciebie administrator IT miał odpowiednio chronione Data Center? IQ to rozbudowana i nowoczesna infrastruktura dedykowana temu, by wszystkie Twoje dane były w pełni bezpieczne. Znajdziesz tu wyłącznie sprzęt i oprogramowanie od wiodących producentów.

Centrum Danych IQ zapewnia bezbłędną i szybką łączność z Twoją firmą, tak byś zawsze mógł w pełni wykorzystać oferowane przez nie możliwości. Zawsze możesz liczyć na ponad 99-procentową dostępność i dodatkową redundancję. 

Data Center mieści się w centrum Gdańska, dysponuje traktami światłowodowymi od pięciu różnych operatorów i korzysta z usług ośmiu różnych dostawców internetu. Jest też pozbawione pojedynczego punktu awarii. Przy takich zabezpieczeniach możesz w pełni przestać martwić się o dane Twojej firmy. 

Potrzebujesz więcej? Skuteczna ochrona przed DoS

Obawiasz się, że dane Twojej firmy mogą paść ofiarą ataków DoS lub DDoS? To bardzo powszechne zagrożenie, ale przy korzystaniu z usług IQ nie musisz się nim przejmować. 

Data Center, w którym będą przechowywane Twoje dane, jest zabezpieczone ochroną IQ Shield dostępną dla wszystkich klientów. Przechodzące przez routery pakiety są analizowane na bieżąco i wszystkie nieprawidłowości od razu zostają odpowiednio oflagowane. W przypadku ataku jest on zneutralizowany w ciągu kilkunastu sekund od rozpoczęcia. 

Ochrona przed DoS może być dodatkowo dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta wraz z bieżącym i bezpośrednim wsparciem od specjalistów zatrudnionych w IQ. Wszystko to sprawia, że trudno znaleźć lepsze rozwiązanie dla Twojej firmy w kwestiach bezpieczeństwa infrastruktury IT!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *